پکیج های آموزشی

آموزش دوربین توتال استیشن

آموزش دوربین توتال استیشن لایکا و سندینگ و استونکس با فیلم عملی:

با پیشرفت روز افزون دستگاه های نقشه برداری دوربین های توتال استیشن، تمامی شرکت های ساختمانی و راه سازی جهت تسریع در عملیات های اجرایی پروژه های خود از دوربین های توتال استیشن در کارهای اجرایی و نظارتی استفاده می کنند.

بدون در نظر گرفتن نوع و دقت و برند دوربین های توتال استیشن ، تمامی آنها تلفیقی از زوایه یاب و فاصله یاب هستند که با داشتن برنامه های کاربردی نقشه برداری قادر به انجام تمام کارهای عملیات نقشه برداری هستند.

پرکاربردترین دوربین های نقشه برداری توتال استیشن:

از پرکاربردترین دوربین های نقشه برداری توتال استیشن می توان از لایکا، تریمبل، سوکیا، نیکون و پنتاکس نام برد در ایران بیشتر از دوربین های توتال استیشن لایکا و نیکون استفاده می شود.

 در سال های اخیر دوربین هایی همچون سندینگ و استونکس هم در بازار با توجه به قیمت ارزان تر و داشتن برنامه های مشابه نقشه برداری و دقت مناسب مورد توجه نقشه برداران قرار گرفته است.

دلیل محبوبیت دوربین توتال استیشن لایکا:

بدون شک از بین تمام برند های موجود، دوربین توتال استیشن لایکا یکی از پر طرفدارترین تجهیزات نقشه برداری در بین جامعه مهندسین عمران و نقشه بردار می باشد که با داشتن یک سخت افزار قوی و مستحکم و داشتن برنامه های آسان و کاربردی تمام نیازهای اجرایی نقشه برداران را برآورده نموده است.

هدف آموزش توتال استیشن:

علی رغم وجود راهنما های فارسی و انگلیسی در خصوص دوربین های توتال استیشن لایکا و سندینگ و استونکس یک مجموعه جامع و کاملی که بتواند پاسخگوی نیازهای مختلف کاربران باشد تهیه و ارائه نشده است.

سفارش پکیج آموزش دوربین توتال استیشن لایکا و سندینگ
سفارش پکیج

در تهیه در آموزش دوربین توتال که جزو آموزش های فنی و تخصصی است سعی کردیم به زبانی ساده و گام به گام و مثال محور با تکیه بر آنالیز پروژه های ساختمانی و راه سازی گره گشای و پاسخگوی نیازهای فراگیران در این حوزه باشیم.

در آموزش دوربین توتال فرض بر این قرار گرفته که فراگیر برای اولین بار از دوربین های توتال استیشن چه لایکا و یا چه سندینگ و … استفاده می نماید و در بخش های مختلف آن صفر تا صد اصول اجرایی رو در قالب فیلم های گام به گام و ساده تشریح نموده ایم.

در آموزش دوربین توتال ایراداتی که در جزوات و فایل های PDF ارائه شده رو برطرف نمودیم و یک مجموعه کاملی را در اختیار جامعه مهندسی قرار دادیم.

 در گروه مهندسی کتیا دیزاین با راهبرد ارائه آموزش های تکمیلی و اجرایی به آموزش دوربین توتال استیشن پرداختیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام، در خدمت شما هستیم...
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم